Виконавці "Пісні народженні в АТО"

Позивний “Професор”. Старшина. 30-й ОМБ. З Слов’яносербська Луганській області. Викладач Луганського національному університету. Зараз викладає в університеті м.Умань.

Позивний “Сема”. Десантник 79-ї бригади. З Миколаєва. Захищав ДАП. Громадянська професія електрик. Продовжив службу за контрактом.

Волонтер, музикант. Служив в Афганістані. Капітан-спецназівець. Народився в Алчевську. Багато років живе в Києві. Автор-виконавець. Постійно виступає на передовій. Пісню “Олеженька” присвятив другу свого сина, прикордоннику, який загинув.

Проходив службу в 93-й бригаді, молодший сержант. З Лозової Харківської області. В громадянській жизні приватний підприємець. На фестивалі виступав у складі своєї групи “Мрії Марії”. 

Десантник 79-ї бригади. Позивний “Маестро”. Із Запоріжжя. Приватний підприємець, логіст.

Позивний “Монах”. Боєць 93-й бригади, молодший сержант. З Каменського, Дніпропетровської області. На “громадянці” працює зварювальником і діджеєм. На фестивалі виступав у складі своєї групи “SilverTown”, яка грає в стилі “new metal”, але, пісня була представлена в акустичної версії.

Позивний “Вотц”. Служив в 24-й ОМБ, а так само в 406 бригаді морської піхоти. Старший солдат. Родом з Херсонської області. Його пісня “Не сумуй” пішла в народ і знайшла своє місце в документальному фільмі “Дебальцеве”, а потім знайшовся і сам автор, який і не підозрював про таку популярність своєї пісні.

Позивний “Гамлет”. Воював у складі 23-й ОМБ в званні старшого сержанта. З Мелітополя. Громадянська професія менеджер з продажу строіматеріалов. Автор однієї з першої пісні АТО, яку написав в травні 2014 на блок-посту під Розівка.

Десантник 95-ї бригади, сержант. Позивний “Маестро”. З г.Крилівец, Сумської області. На “громадянці” електромантер і музикант. Грає на багатьох музичних інструментах. Свою пісню  “Ну что вам рассказать” написав на горі Карачун.

Волонтер з Кропивницького. За фахом слюсар. Його син служив в 3-му окремому полку спеціального призначення та героїчно загинув. Володимир весь свій вільний час присвячує допомоги армії і концертам в госпіталях і підрозділах.

Підполковник ЗСУ. З Житомира. Автор-виконавець, автор збірок поезій. У 2014 добровольцем проходив з лужба в зоні АТО. У серпні-вересні 2016 служив в Авдіївці.

Позивний “Іванич”. Служив в 72-й бригаді, старший сержант. З м.Калуш, Івано-Франківської області. Комендат наметового містечка на Майдані. Доброволець. Музикант і працівник районного відділу культури.

Десантник 25-ї бригади, старший сержант. З Херсона. До війни займався логістикою, приватний підприємець. Продовжує служити на контракті.

Позивний “Старлей”. Служив в 51-й бригаді, сташа лейтенант. З Луцька. Професійний музикант. Артист Луцького народного академічного хору. 

Позивні “Полтава”, “Пожарный”. Захищав Донецький аеропорт в складі 93-ї бригади, молодший сержант. Полтавська область. Громадянська професія пожежний інспектор. Автор популярної в військах пісні “Блок-пост”. 

Позивний “Папік”. З Івано-Франківська. Служив в 81-й бригаді. Захищав ДАП. Поранений потрапив в полон, де провів 197 днів. На “громадянці” приватний підприємець і громадський активіст. Поет і автор багатьох пісень про війну.

“Друже Бик”. Доброволець ДУК ПС. Захищав ДАП. З Києва. Поет, музикант, громадський активіст, журналіст.

Десантник 79-ї бригади. З Горлівки. Захищав ДАП. Громадянська спеціальність викладач математики.

Служив у 25-й бригаді. З Каменського. Працював ковалем. Тренер по джиу-джітцу. Вірші для своїх пісень написав у Шахтарську.

Волонтер і цивільний активіст з Дніпра. Музикант та член дніпровського клубу авторської пісні. Писар (начальник штабу) Кайдацької козацької паланки. Брав участь в блокаді Кримського перешийка.