Гала-концерт фестивалю авторської пісні «Пісні, народжені в АТО»

Гала-концерт фестивалю авторської пісні «Пісні, народжені в АТО» відбудеться 21 травня у Дніпропетровську на великій сцені залу літнього театру парка ім.Шевченко.

Щоб долучитися до заходу, потрібно до 20 квітня подати заявку на сайті або на сторінці в Facebook. Для концерту оберуть 20 найкращих авторських пісень. У журі – шоумен Андрій Джеджула, співачка та композитор Світлана Тарабарова, автор та виконавиця пісень, волонтер Христина Панасюк, військовий кореспондент Олександр Моторний, радник голови ОДА Іван Начовний, волонтери Наталя Хазан та Юлія Курочкіна.

Познайомитися з творчістю захисників України завітають військові, родини загиблих, волонтери, мешканці області. Завдяки телебаченню та он-лайн трансляції у мережі Internet пісни бійців АТО почують тисячі людей в Україні та за її кордонами. Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» пройде при підтримці Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Резніченка В.М. та ГС «Дніпропетровської обласної асоціації об’єднань учасників АТО».

Якщо ваш знайомий, друг чи бойовий товарищ є автором-виконавцем, повідомте йому про фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

Ідеї та пропозиції щодо проведення фестивалю можна залишити в Центрі допомоги воїнам АТО і членам їх сімей при ОДА за адресою: м Дніпропетровськ, пр. Поля, 1, ОДА, 1 поверх. Телефон: (056) 742 86 62.