ДніпроОДА презентувала на столичній сцені другий диск з піснями, народженими в АТО – Валентин Резніченко

Побачив світ другий диск з композиціями лауреатів всеукраїнського фесту «Пісні народжені в АТО». До збірки увійшло майже 80 музичних творів, написаних в донбаських окопах. Тираж порівняно з минулорічним збільшився вдвічі. ДніпроОДА презентувала платівку в Києві, де на сцені одного з головних концерт-холів країни разом заспівали АТОвці й українські зірки. Їх зустрічали оплесками 2 тисячі глядачів з усієї України. Кожному з них диск дістався у подарунок, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Записали й випустили вже другий диск під брендом «Пісні, народжені в АТО». Минулорічний тираж збільшився вдвічі й сягнув 5 тисяч екземплярів. За традицією, платівку презентували на великій київській сцені в колишньому Жовтневому палаці. До диску увійшли авторські композиції, які АТОвці виконували у Дніпрі на двох всеукраїнських фестивалях, організованих ДніпроОДА. Вдячні хлопцям, що захищають наш мир – допомагатимемо їм й надалі», – підкреслив Валентин Резніченко.

Презентували альбом тригодинним концертом. Центральний концерт-хол об’єднав більше 20 бійців-виконавців із Дніпропетровської, Житомирської, Херсонської, Сумської, Луганської та інших областей. Серед них – і боєць 95-ї десантної бригади Юрій Сусло. Його музична історія розпочалася на горі Карачун поблизу Слов’янська. Там у ямі зі сміттям він знайшов гітару. Узяв перші акорди – і дістав позивний «Маестро». Зі сцени у виконанні Юрія прозвучала пісня «Попіл».

«Вона про бійця, який пройшов війну і згадує, як це було. У цій пісні кожен знаходить щось своє, – розказав виконавець. – Саме зараз зароджується новий пласт української музики. Це навіть не фестиваль. Це своєрідний рух, який збирає різних людей, яким довелося пройти шляхами цієї війни».

Почули глядачі й легендарну пісню «Він виходив з-під Іловайська». Її виконує практично невідомий гурт «Patriotmuzik.ua». «Народжувалася пісня довго й важко. Вона – як маленька повість про те, що було з усіма й конкретно з кимось. Це спроба передати відчуття бійців, які виходили з «Іловайського котла», – наголосив соліст Віталій.

Підтримати виконавців прийшли музиканти українських гуртів «Іспанія» та «Скрябін». «Ми просто зобов’язані підтримувати цих хлопців, які відстоюють незалежність України. А ще пишуть пісні, які – результат їхніх переживань. Бійці бачать такі страхіття, які ми, слава Богу, не бачимо завдяки їм, – зазначив гітарист і менеджер групи «Скрябін» Олексій Зволинський. – Здорово, що виходять такі диски. Ми повинні знати, що відбувається на фронті». 

Музичний «боєкомплект», здатний пробити будь-яку броню, всі глядачі отримали в подарунок. На диску композиції – про воєнні будні, втрати, сльози матерів, побратимів, про любов, дружбу, щастя й Україну.

«Диск не для продажу, а для всіх бажаючих безкоштовно. Аби його отримати, достатньо звернутися до Центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА, – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – На платівці пісні хлопців, які пройшли війну й висловили свої думки у творчості. Такі зустрічі – одна з форм реабілітації бійців, проводитимемо їх щорічно».

Глядачі, які прийшли послухати відверті пісні про війну, були в захваті від концерту. «Дуже сподобалося, хлопці молодці! – поділилася киянка Людмила Рєзнікова. – Хочеться, аби скоріше запанував на нашій землі мир, і Україна зажила у спокої».

У Києві ДніпроОДА презентувала другий диск з АТОшними піснями.

В альбомі – майже 8 десятків композицій.

«Диск не для продажу, а для всіх бажаючих безкоштовно. Аби його отримати, достатньо звернутися до Центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА, – зауважив Юрій Голик. – На платівці пісні хлопців, які пройшли війну й висловили свої думки у творчості. Такі зустрічі – одна з форм реабілітації бійців».

Ці пісні звучали у Дніпрі на Всеукраїнському фестивалі «Пісні, народжені в АТО».

Сплеск емоцій – у колишеньому Жовтневому палаці Києва.

Центральний концерт-хол зібрав понад 20 учасників.

Пісні про війну…

про побратимів…

про героїчні вчинки.

Сльози матерів.

Бійці-виконавці – з різних областей України.

Матері тримають портети синів, які навічно залишилися на полі бою.

Підтримати хлопців прийшли зірки української естради.

Кожен міг залишити на прапорі свої побажання.

Відео – на згадку.

Юрій Сусло виконав пісню «Попіл».

Навіть такі юні – шанувальники пісень, народжених в донбаських окопах.

Маловідомий гурт «Patriotmuzik.ua» зазвучав на всю Україну.

Кожен отримав презентований диск у подарунок.

Пісні, які зворушують до сліз.

Послухати відверті пісні про війну прийшли майже 2 тисячі глядачів.

Серед них – військові із родинами…

…волонтери..

Концерт нікого не залишив байдужим.

«Дуже сподобалося, хлопці молодці! – поділилася Людмила Рєзнікова. – Хочеться, аби скоріше запанував на нашій землі мир, і Україна зажила у спокої».

Всеукраїнський фестиваль пісень, народжених в АТО, планують зробити щорічним.

На мові військових це значить, що все буде добре.