На Дніпропетровщині заспівають пісні, народжені в АТО.

На Дніпропетровщині заспівають пісні, народжені в АТО.

Про любов, яка долає будь-які труднощі, справжню чоловічу дружбу та життя без вибухів. Проникливі та щирі пісні, народжені в донбаських окопах, атошники вперше заспівають з великої сцени. На Дніпропетровщині організують концерт, на який з’їдуться бійці зі всієї України.

Ідея провести такий концерт з’явилася у Центрі допомоги учасникам АТО. Захід згуртує хлопців і покаже їх творчі можливості.

Пісні – невід’ємна частина АТО. Війну пройшли багато талановитих людей: хто з гітарою, хто з акордеоном, хто з губною гармошкою. Було написано безліч хороших віршів та музики. Вперше вони зазвучать не в окопах або тісній дружній компанії, а з великої сцени. Ми організуємо концерт, який об’єднує, вселяє надію, розповідає про справжню дружбу та любов до Батьківщини. Пісні, народжені на війні, бійці присвятять своїм загиблим товаришам.

Запрошуємо бійців з усієї країни надавати свої пісні для участі у конкурсі. Планується, що програма включатиме від 25 до 35 авторських пісень. Послухати музику прийдуть військові, сім’ї загиблих, волонтери. Концерт відбудеться 21 травня в Дніпропетровську.