Сергій Бойко

Волонтер і цивільний активіст з Дніпра. Музикант та член дніпровського клубу авторської пісні. Писар (начальник штабу) Кайдацької козацької паланки. Брав участь в блокаді Кримського перешийка.

Олег Нестеренко

Служив у 25-й бригаді. З Каменського. Працював ковалем. Тренер по джиу-джітцу. Вірші для своїх пісень написав у Шахтарську.

Микола Воронін

Десантник 79-ї бригади. З Горлівки. Захищав ДАП. Громадянська спеціальність викладач математики.

Олексій Бик

“Друже Бик”. Доброволець ДУК ПС. Захищав ДАП. З Києва. Поет, музикант, громадський активіст, журналіст.

Станіслав Паплінський

Позивний “Папік”. З Івано-Франківська. Служив в 81-й бригаді. Захищав ДАП. Поранений потрапив в полон, де провів 197 днів. На “громадянці” приватний підприємець і громадський активіст. Поет і автор багатьох пісень про війну.

Володимир Щипак

Позивні “Полтава”, “Пожарный”. Захищав Донецький аеропорт в складі 93-ї бригади, молодший сержант. Полтавська область. Громадянська професія пожежний інспектор. Автор популярної в військах пісні “Блок-пост”.

Олег Дмитрук

Позивний “Старлей”. Служив в 51-й бригаді, сташа лейтенант. З Луцька. Професійний музикант. Артист Луцького народного академічного хору.

Сергій Свинарчук

Десантник 25-ї бригади, старший сержант. З Херсона. До війни займався логістикою, приватний підприємець. Продовжує служити на контракті.

Іван Стратієнко

Позивний “Іванич”. Служив в 72-й бригаді, старший сержант. З м.Калуш, Івано-Франківської області. Комендат наметового містечка на Майдані. Доброволець. Музикант і працівник районного відділу культури.

Валерій Глушук

Підполковник ЗСУ. З Житомира. Автор-виконавець, автор збірок поезій. У 2014 добровольцем проходив з лужба в зоні АТО. У серпні-вересні 2016 служив в Авдіївці.