II-й Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» традиційно пройде в Дніпрі.

До участі у фестивалі запрошуються бійці АТО, які пишуть та виконують власні пісні. Кандидати можуть подавати заявку як сольний виконавець або музичний гурт. Обов’язкова вимога до музичного твору: слова або музика в пісні повинні належати авторству кандидата.

Кожен кандидат повинен заповнити електронну заявку за формою, яка опублікована на офіційному сайті фестивалю.

Заявка на участь у фестивалі “Пісні, народжені в АТО”.

У цій формі необхідно вказати дані про себе і посилання на власний музичний твір (кількість пісень за власним бажанням). Приймаються до розгляду аудіо та відеоматеріали з будь-якою якістю запису побутового рівня.

Прийом заявок триває з 22 лютого по 23 квітня.

Гала-концерт фестивалю «Пісні, народжені в АТО» відбудеться 20 травня 2017 року в Літньому театрі парку ім.Т.Г.Шевченка Дніпра. У ньому візьмуть участь кращі 20 виконавці – лауреати фестивалю. Кожен виконавець зможе виконати одну пісню, відібрану журі.

За підсумками фестивалю буде записаний і випущений на CD другий музичний альбом «Пісні, народжені в АТО».

Організатори фестивалю: Команда Валентина Резніченка в Дніпропетровській облдержадміністрації та Дніпропетровська обласна асоціація об’єднань учасників АТО.

21 травня 2016 року в Дніпрі пройшов перший всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО», який народився в серцях і душах людей з команди голови  Дніпро ОДА Валентина Резніченка.